1
1_
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Oferta agencji HotModels

Agencja Modelek i Hostess Hot Models oferuje Państwu:

Kompleksową organizację:

  • pokazów mody, sesji zdjęciowych w Warszawie i innych polskich miastach

Modelki i hostessy:

  • do sesji zdjęciowych, do reklam, teledysków, na pokazy mody, showroomy, na pokazy fryzjerskie.

Hostessy klasy Premium do obsługi:

  • bankietów, konferencji, gal, imprez okolicznościowych, imprez sportowych, targów organizowanych nie tylko w Warszawie, ale w całej Polsce

Sesje zdjęciowe:

  • produktowe, do kalendarzy reklamowych, kolekcje odzieży, biżuterii.

Make-up:

  • wykonanie profesjonalnego makijażu i charakteryzacji do danej produkcji, bodypaiting.

Kostiumy:

  • wynajem strojów lub projektowanie i szycie na zamówienie odzieży promocyjnej i reklamowej.

HotModels jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych agencji w Warszawie stawia na kompleksowość i profesjonalizm obsługi. Zamawiając hostessy i hostów na event, mogą Państwo liczyć na pełną charakteryzację w dowolnym stylu. Elokwencja, kreatywność i znajomość etykiety to atuty promotorów z agencji HotModels zlokalizowanej w Warszawie. Nasi eksperci szyją ubrania na specjalne zamówienie, zaś wizażyści pracują nad ogólnym lookiem modelki/modela. Naszą specjalnością są również sesje fotograficzne, realizowane dla Klienta.

Potrzebna hostessa lub modelka na event?

Oferujemy pełen profesjonalizm obsługi. Nasze wyselekcjonowane modelki i hostessy stają na wysokości zadania, obsługując zarówno imprezy o charakterze rozrywkowym, jak i wizerunkowym czy reklamowym. Dzięki sztabowi wizażystów i kostiumologów jesteśmy przygotowani na każde wyzwanie, jakie stawiają przed nami nasi wymagający Klienci. Współpracujemy z pięknymi młodymi ludźmi płci obojga, których atutami są uroda, naturalność, znajomość etykiety, komunikatywność. Obszarem naszych działań jest nie tylko Warszawa. Z pełnym zaangażowaniem obsługujemy eventy na terenie całej Polski, a także za granicą.

Fashion&glamour - Prestiżowa Agencja Modelek i Hostess – HotModels to lider w branży BTL. Swym profesjonalizmem, elastycznością, kompleksowymi usługami i spektakularną obsługą eventów wyprzedza inne agencje. Nasza oferta oprócz modelingu oraz kompleksowej i profesjonalnej obsługi imprez obejmuje również wizaż, stylizację oraz kostiumy. Poszukiwane: hostessa, modelka, fordanserka? Sprawdź ofertę warszawskiej agencji!
Modelki, hostessy, fotomodelki i fordanserki zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu! HotModels Warszawa – modeling, obsługa eventów, fotografie, szycie kostiumów – zapraszamy!