Do tanga trzeba dwojga…

… dlatego przedstawiamy profesjonalne, utalentowane fordanserki, uświetniające swoją osobą każdą zabawę taneczną, imprezę firmową czy występy o charakterze rozrywkowym. Nasze tańczące hostessy stają na wysokości zadania zarówno podczas eventów o luźnym charakterze, jak i uroczystych gal, bankietów i spotkań biznesowych. Fordanserki nie tylko tańczą, ale też witają gości, prowadzą konkursy, usprawniają degustację i dbają o świetną atmosferę w trakcie imprezy. Uroda, wdzięk i piękne, taneczne ruchy to coś, czym nasze tańczące hostessy urzekają uczestników eventów.

W galerii zdjęciowej przedstawiamy fordanserki wynajmowane do tańczenia w parze, a także duety i teamy taneczne, których taniec będzie niebywałą atrakcją eventu. Galeria przedstawia tancerzy i fordanserki, dzięki którym imprezy w różnych częściach kraju zyskają niepowtarzalny klimat. Dzięki profesjonalnemu makijażowi, wykonanemu przez naszych specjalistów od wizażu, fordanserki będą ucharakteryzowane zgodnie ze specyfiką wydarzenia. Uświetnij zabawę i zamów sprawdzone fordanserki wyselekcjonowane przez warszawską agencję HotModels!

Robert
Elzbieta
Aleksandr...
 
 
Powered by Phoca Gallery
Fashion&glamour - Prestiżowa Agencja Modelek i Hostess – HotModels to lider w branży BTL. Swym profesjonalizmem, elastycznością, kompleksowymi usługami i spektakularną obsługą eventów wyprzedza inne agencje. Nasza oferta oprócz modelingu oraz kompleksowej i profesjonalnej obsługi imprez obejmuje również wizaż, stylizację oraz kostiumy. Poszukiwane: hostessa, modelka, fordanserka? Sprawdź ofertę warszawskiej agencji!
Modelki, hostessy, fotomodelki i fordanserki zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu! HotModels Warszawa – modeling, obsługa eventów, fotografie, szycie kostiumów – zapraszamy!