Wizaż: Sekret pięknych oczu

Marzy Ci się anielsko subtelny look  i wyraziste spojrzenie? Wzorując się na światowych wybiegach mody i makijażystach, proponujemy  makijaż, dzięki któremu będziesz wyglądać stylowo w każdej sytuacji.

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy i rzeczywiście w tym powiedzeniu tkwi ziarno prawdy, bowiem Twoje oczy mówią wiele o Tobie i Twoim samopoczuciu oraz stylu życia. To właśnie oczy jako pierwsze przyciągają uwagę…  Dzięki naszym wizażystkom osiagniesz wymarzony rezultat.

 

Stylizacja

Moda narzuca wiele możliwości komponowanie stroju, ale to nie lada wyzwanie, aby wyglądać modnie i zarazem  kompetentnie. Zasady dotyczące ubierania się nie są jednolite.

Jak i z czym nosić? W tym pomoże nasza stylistka. Dobierze stroj do każdej sylwetki i zaproponuje nowatorskie rozwiązania.

Fashion&glamour - Prestiżowa Agencja Modelek i Hostess – HotModels to lider w branży BTL. Swym profesjonalizmem, elastycznością, kompleksowymi usługami i spektakularną obsługą eventów wyprzedza inne agencje. Nasza oferta oprócz modelingu oraz kompleksowej i profesjonalnej obsługi imprez obejmuje również wizaż, stylizację oraz kostiumy. Poszukiwane: hostessa, modelka, fordanserka? Sprawdź ofertę warszawskiej agencji!
Modelki, hostessy, fotomodelki i fordanserki zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu! HotModels Warszawa – modeling, obsługa eventów, fotografie, szycie kostiumów – zapraszamy!